ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان به ساری

خرید بلیط هواپیما اصفهان به ساری

اگر قصد سفر به ساری را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از اصفهان به ساری از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما اصفهان ساری

قیمت بلیط هواپیما اصفهان ساری بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما اصفهان به ساری را مشاهده نمایید. 

 

قیمت بلیط اصفهان ساری ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به ساری برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان به ساری

ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان به ساری

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از اصفهان به ساری را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما اصفهان به ساری را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی اصفهان به ساری در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر اصفهان به ساری

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری اصفهان به ساری در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز اصفهان به ساری چه روزهایی است؟

پرواز اصفهان به ساری در روزهای سه شنبه و جمعه انجام می پذیرد.

 

چه ایرلاین‌هایی از اصفهان به ساری پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط اصفهان ساری هواپیمایی وارش و… برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز اصفهان ساری

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی اصفهان تا ساری با هواپیما 520 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پروازاصفهان به ساری به طور متوسط 1 ساعت و  10دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما اصفهان به ساری چه  زمانی است؟

برای سفر به ساری بهار مناسب‌ترین زمان است. اگر از گرمای ظهر و شرجی بودن بیش‌ازحد هوا در بعضی از روزهای تابستان هم‌چشم پوشی کنیم می‌توان گفت نیمه دوم تابستان هم فصل بدی برای سفر به استان مازندران و شهر ساری نیست.

 

بهترین زمان خرید بلیط اصفهان به ساری

قیمت بلیط هواپیما از اصفهان به ساری با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین و بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان ساری فصل تابستان است.

 پرواز اصفهان ساری

معرفی فرودگاه ساری

فرودگاه ساری با نام کامل «فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری» یکی از فرودگاه‌های ایران است که در شمال کشور قرار دارد. این فرودگاه رتبه شانزدهم را از نظر تعداد پرواز و مسافر در میان فرودگاه‌های کل کشور در اختیار دارد. فرودگاه دشت‌ناز ساری دارای دو پایانه مجزا برای پروازهای داخلی و خارجی و امکانات رفاهی مانند غرفه‌‌های تجاری، شعبه‌های بانکی، رستوران، بسته‌بندی بار و… است.

 

فاصله فرودگاه ساری تا مرکز شهر ساری چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا شهر ساری ۱۵ کیلومتر است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه ساری

پروازهای داخلی فرودگاه دشت ناز به مقاصد اصفهان، شیراز، اهواز، عسلویه، تهران، بندرعباس، تبریز و کیش انجام می‌شوند.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه ساری

آدرس : مسیر اتوبان ساری-نکا در شهرستان میاندرود، روبروی هتل بادله در انتهای بزرگراه جدید فرودگاه در بلوار شاه آباد
مرکز تلفن: 33710000-011

 خرید بلیط اصفهان به ساری

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان درسال 1330 درمحل زائرسرای فعلی احداث شد . قبل ازآن درمحل میدان پانزده خرداد باندی خاکی جهت فرود هواپیماهای کوچک نظامی وجودداشت که محل استقرار قبضه های ضدهوائی بود . اولین باندفرودگاه اصفهان درتوسعه فرودگاه اصفهان به صورت تاکسی وی الحاقی پارکینگ هواپیمای فرودگاه قدیم به ابتدای باند 13 وادامه آن بصورت تاکسی وی تا پارکینگ نیروی هوائی بهسازی گردید.

درسال 1346 باندجدید فرودگاه اصفهان ازنوع بتن وپایگاه پدافند نیروی هوائی مورد بهره برداری قرارگرفت که روزانه یک پرواز از نوع DC3 درمسیرزاهدان اصفهان و پروازهای آموزشی و ایرتاکسی علاوه بر پروازهای نظامی ازآن استفاده میکردند. با افزایش پروازها و ورود هواپیماهای DC8 و متعاقباً بوئینگ 727،737،707 وایرباس درسال 1357 پارکینگ و ترمینال جدید برج مراقبت پرواز وساختمانهای جانبی فرودگاه جدید بصورت ناقص مورد بهره برداری قرارگرفت که بعلت انحلال شرکت پیمانکار مراحل تکمیل آن تا بعد از انقلاب اسلامی ادامه یافت.

پس ازانقلاب شکوهمند اسلامی، فرودگاه اصفهان وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شد. کارکنان خدوم فرودگاه اصفهان با تعهد و عشق به نظام و رهبری ، فعالیتی از سر انگیزه و شور انقلابی خود را آغاز نمودند. با پایان جنگ تحمیلی و ورود مملکت به دوران سازندگی فرودگاه اصفهان مزین به نام مبارک شهید هاشمی نژاد گردید.

اصفهان شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور است و مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان محسوب می شود. قدمت سکونت در اصفهان بر اساس اکتشافات مربوط به تپه نادری به هزاره پنجم قبل از میلاد باز می گردد. این شهر محل سکونت اقوام آریایی بوده و نام خود را از بارگاه مقدس امام رضا(ع) گرفته است. واژه اصفهان به معنای شهود و شهادتگاه و جایگاه قبور ائمه و بزرگان است.

 

مسیرهای پروازی داخلی فرودگاه اصفهان

آبادان – اردبیل – ارومیه – فرودگاه زاهدان – زاهدان – ایلام – بندرعباس – بوشهر – بیرجند – فرودگاه زاهدان – زاهدان – چابهار – زاهدان – فرودگاه زابل – زاهدان – زنجان – زاهدان – فرودگاه زاهدان – عسلویه – قشم – کاشان – کرمان – کرمانشاه – فرودگاه زاهدان – گرگان – ماهشهر – نوشهر – همدان – یزد – فرودگاه زاهدان

 

مسیر پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان

آدانا – استانبول – بغداد – بیروت – بصره – دبی – دوحه – شارجه – قندهار – کابل – کویت – لاهور – مسقط – مزارشریف – نجف – هرات

 

اطلاعات فرودگاه اصفهان

تلفن اداره کل فرودگاه های استان 33100000

تلفن اطلاعات پرواز اصفهان 33400020

تلفن اطلاعات پرواز کشوری 199