خرید بلیط هواپیما اصفهان به آبادان

خرید بلیط هواپیما اصفهان به آبادان

اگر قصد سفر به آبادان را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از اصفهان به آبادان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما اصفهان آبادان

قیمت بلیط هواپیما اصفهان آبادان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما اصفهان به آبادان را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط اصفهان آبادان ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

 قیمت بلیط هواپیما اصفهان به آبادان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان به آبادان

ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان به آبادان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از اصفهان به آبادان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما اصفهان به آبادان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی اصفهان به آبادان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر اصفهان به آبادان

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری اصفهان به آبادان در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز اصفهان به آبادان چه روزهایی است؟

پروازهای اصفهان آبادان تمامی روزهای هفته به جز روزهای پنجشنبه انجام می‌شود.

 

چه ایرلاین‌هایی از اصفهان به آبادان پرواز دارند؟

 از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما اصفهان آبادان را ارائه می‌دهند می‌توان به ایرلاین‌های ایران ایر، کارون و آسمان اشاره کرد.

 

اطلاعات پرواز اصفهان آبادان

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی اصفهان تا آبادان با هواپیما 843 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز اصفهان به آبادان حدودا 1 ساعت و 35 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما اصفهان به آبادان چه زمانی است؟

از نظر آب و هوایی بهترین زمان سفر به آبادان پاییز و زمستان تا اواخر فروردین است.

 

بهترین زمان خرید بلیط اصفهان به آبادان

معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما اصفهان به آبادان فصل بهار و تابستان است.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان آبادان

معرفی فرودگاه آبادان

فرودگاه آبادان جزو اولین فرودگاه‌های ایران است که در سال ۱۳۲۰ توسط شرکت ملی نفت ایران و به دلیل وجود پالایشگاه آبادان احداث شد و با رونق گرفتن آبادان و خرمشهر فرودگاه نیز توسعه یافت تا جایی که نخستین پروازهای خارجی از مهرآباد و سپس آبادان در نیمه دوم سال ۱۳۲۸ آغاز شد. در سال ۱۳۴۶ فرودگاه اصلی و فعلی آبادان در مساحتی حدود ۶۶/۳۷۲ هکتار ساخته و سه سال بعد از سوی شرکت ملی نفت ایران به سازمان هواپیمایی کشوری واگذار شد.فرودگاه آبادان به عنوان فرودگاه کمکی و احتیاطی فرودگاه مهرآباد برای پروازهای خارجی بود و هرگاه به دلایلی جوی و سایر عوامل، پروازی قادر به نشستن در فرودگاه مهرآباد نبود از فرودگاه آبادان برای فرود استفاده می‌کرد. با توجه به اهمیت فرودگاه آبادان در شهرهای جنوبی، و البته در عرصه هوایی کشور، تلاش بر آن بوده است تا خدمات و امکانات مناسبی نیز در این فرودگاه بین المللی در اختیار مسافران قرار بگیرد. از جمله خدمات و امکاناتی که در فرودگاه بین المللی آبادان در اختیار شما قرار می گیرد می توانیم به موارد روبرو اشاره کنیم: دفاتر فیزیکی خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی – پارکینگ شبانه روزی – خدمات باربری – دفاتر ترافیک شرکت های هواپیمایی – خدمات حمل و نقل درون و برون شهری – غرفه های فروش سوغات و تنقلات – سرویس های بهداشتی و نمازخانه

 

مقاصد پروازی فرودگاه آبادان

فرودگاه بین المللی آبادان مقصد و مبدأ شهرهای شیراز، اصفهان، تهران٬اصفهان٬کرمان و کرمانشاه در پروازهای داخلی و شهر کویت در پروازهای خارجی می باشد.

 

فاصله فرودگاه آبادان تا مرکز شهر آبادان چقدر است؟

از فرودگاه آبادان تا مرکز شهر، 10 کیلومتر فاصله است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه آبادان

آدرس :  آبادان، فلکه فرودگاه ، فرودگاه بین المللی آیت‌الله جمی آبادان

مرکز تلفن :  06153116230

خرید بلیط اصفهان به آبادان

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان درسال 1330 درمحل زائرسرای فعلی احداث شد . قبل ازآن درمحل میدان پانزده خرداد باندی خاکی جهت فرود هواپیماهای کوچک نظامی وجودداشت که محل استقرار قبضه های ضدهوائی بود . اولین باندفرودگاه اصفهان درتوسعه فرودگاه اصفهان به صورت تاکسی وی الحاقی پارکینگ هواپیمای فرودگاه قدیم به ابتدای باند 13 وادامه آن بصورت تاکسی وی تا پارکینگ نیروی هوائی بهسازی گردید.

درسال 1346 باندجدید فرودگاه اصفهان ازنوع بتن وپایگاه پدافند نیروی هوائی مورد بهره برداری قرارگرفت که روزانه یک پرواز از نوع DC3 درمسیرزاهدان اصفهان و پروازهای آموزشی و ایرتاکسی علاوه بر پروازهای نظامی ازآن استفاده میکردند. با افزایش پروازها و ورود هواپیماهای DC8 و متعاقباً بوئینگ 727،737،707 وایرباس درسال 1357 پارکینگ و ترمینال جدید برج مراقبت پرواز وساختمانهای جانبی فرودگاه جدید بصورت ناقص مورد بهره برداری قرارگرفت که بعلت انحلال شرکت پیمانکار مراحل تکمیل آن تا بعد از انقلاب اسلامی ادامه یافت.

پس ازانقلاب شکوهمند اسلامی، فرودگاه اصفهان وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شد. کارکنان خدوم فرودگاه اصفهان با تعهد و عشق به نظام و رهبری ، فعالیتی از سر انگیزه و شور انقلابی خود را آغاز نمودند. با پایان جنگ تحمیلی و ورود مملکت به دوران سازندگی فرودگاه اصفهان مزین به نام مبارک شهید هاشمی نژاد گردید.

اصفهان شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور است و مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان محسوب می شود. قدمت سکونت در اصفهان بر اساس اکتشافات مربوط به تپه نادری به هزاره پنجم قبل از میلاد باز می گردد. این شهر محل سکونت اقوام آریایی بوده و نام خود را از بارگاه مقدس امام رضا(ع) گرفته است. واژه اصفهان به معنای شهود و شهادتگاه و جایگاه قبور ائمه و بزرگان است.

 

مسیرهای پروازی داخلی فرودگاه اصفهان

آبادان – اردبیل – ارومیه – فرودگاه زاهدان – زاهدان – ایلام – بندرعباس – بوشهر – بیرجند – فرودگاه زاهدان – زاهدان – چابهار – زاهدان – فرودگاه زابل – زاهدان – زنجان – زاهدان – فرودگاه زاهدان – عسلویه – قشم – کاشان – کرمان – کرمانشاه – فرودگاه زاهدان – گرگان – ماهشهر – نوشهر – همدان – یزد – فرودگاه زاهدان

 

مسیر پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان

آدانا – استانبول – بغداد – بیروت – بصره – دبی – دوحه – شارجه – قندهار – کابل – کویت – لاهور – مسقط – مزارشریف – نجف – هرات

 

تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان

تلفن اداره کل فرودگاه های استان 33100000

تلفن اطلاعات پرواز اصفهان 33400020

تلفن اطلاعات پرواز کشوری 199