بلیط هواپیما بندرعباس

یکی از مهم ترین مسیرهای هوایی کشور، مسیر بندرعباس است. از آنجایی که بندرعباس مرکز تجاری جنوب کشور محسوب می شود، این مسیر پرتردد مورد استقبال مسافران و گردشگران است و تعداد زیادی بلیط هواپیما بندرعباس به فروش می رسد. البته گردشگران نه تنها برای کار، بلکه برای گشت و گذار و تفریح ​​به این شهر سفر می کنند و برای دیدن جاهای دیدنی بندرعباس، بلیط هواپیما بندرعباس را رزرو می کنند.

 

پرواز به بندرعباس

بندرعباس یکی از بنادر بزرگ ایران است که مرکز استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس محسوب می شود.بعبارتی بندرعباس یکی از کلانشهرهای جنوب ایران و قطب اقتصادی کشور است.شهر بندرعباس از آب وهوای گرم و مرطوبی برخوردار است. به صورت کلی از نیمه آبان تا نیمه فروردین دارای آب و هوای خنکیاست.در ماه های اردیبهشت و خرداد هوا خشک، ماه های تیر تا مهر از آب و هوای مرطوب برخوردار است.دمای این شهر در روزهای گرم تقریبا به 52 درجه سانتیگراد، و در سردترین روزهای سال به 2 درجه سانتیگراد می رسد.

 

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما بندرعباس را مشاهده نمایید.

ارزانترین بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

خرید بلیط بندرعباس

از آنجایی که بلیط هواپیما بندرعباس توسط اکثر ایرلاین ها و با برنامه منظم ارائه می شود، عموما برای سفر به این شهر مشکلی نخواهید داشت همچنین شما می توانید قیمت بلیط هواپیما بندرعباس را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده نمایید.

 

بلیط رفت و برگشت بندرعباس

شما هنگام خرید بلیط هواپیما بندرعباس با انتخاب بلیط رفت و برگشت می‌توانید هزینه کمتری نسبت به بلیط یک‌طرفه پرداخت نمایید.

 

بلیط ارزان و چارتر بندرعباس

رقابت زیاد در فروش بلیط هواپیما بندرعباس باعث شده بسیاری از شرکت های چارترکننده بندرعباس را به عنوان محل سرمایه گذاری انتخاب کنند. از آنجایی که قیمت بلیط هواپیما چارتر بندرعباس مانند سایر بلیط های هواپیما چارتر توسط چارتر کننده تعیین می شود، قیمت بلیط هواپیما چارتر بندرعباس نیز نوسانات زیادی دارد ولی با توجه به قیمت های رقابتی، بلیط چارتر بندرعباس در بین مسافران بندرعباس بسیار محبوبیت دارد.

 

بلیط هواپیما لحظه آخری بندرعباس

هر چقدر به زمان پرواز نزدیکتر باشید، احتمال خرید بلیط لحظه آخری با بهترین قیمت بیشتر است. البته به یاد داشته باشید تا به دلیل طمع برای کاهش قیمت فرصت خرید بلیط را از دست ندهید و سفرتان کنسل شود.

خرید بلیط هواپیما رشت به بندرعباس

 

پروازها به بندرعباس 

 بیشتر این پروازها از مقصد تهران، اصفهان ،مشهد و دبی به بندرعباس انجام می پذیرد.

 

کدام شرکت‌های هواپیمایی به بندرعباس پرواز دارند؟

شرکت‌های هواپیمایی مثل زاگرس، ایران ایر، وارش، کاسپین، ماهان، قشم ایر و آسمان از ایرلاین‌هایی هستند که پروازهای زیادی به بندرعباس انجام می‌دهند.

 

بهترین زمان سفر به بندرعباس

بهترین زمان سفر به بندرعباس از اوایل آذر تا اوایل فروردین است.

 

جاذبه‌ های گردشگری بندرعباس

جاذبه های گردشگری تاریخی و تفریحی زیادی دارد. مانند: سواحل بندرعباس، عمارت کلاه فرنگی، موزه مردم شناسی، معبد هندوها، حمام گله داری و چشمه های آب گرم گنو. در بندر عباس پارک های ساحلی زیبایی وجود دارد که سورو یکی از آن هاست. این پارک ساحلی که در جنوب غربی بندرعباس قرار گرفته است مکان مناسبی برای تماشای موج های خروشان و کشتی های تجاری است.

خرید بلیط بندرعباس به کرمانشاه

فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس با افتتاح در سال ۱۳۴۹، در فاصله ۵.۸ کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد که در زمینی به مساحت ۴/۴۸۱ هکتار بنا گردیده است.فرودگاه بندرعباس برای لذت بخش کردن سفر برای مسافران امکانات مختلفی مانند دفاتر فروش بلیط، سرویس بهداشتی، نمازخانه، پارکینگ شبانه روزی، غرفه سوغات و تنقلات، خدمات باربری، خدمات تاکسی شهری و بین شهری، دفاتر ترافیک شرکت‌های هواپیمایی، چرخ دستی حمل بار مسافر ایجاد کرده بنابراین مسافران می‌توانند زمان خود را بهتر سپری کنند.

 

سؤالات متداول درباره بلیط هواپیما بندرعباس

 

– قیمت بلیط بندرعباس چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس باتوجه به تاریخ سفر، نوع بلیط چارتر یا سیستمی و کلاس پرواز متفاوت است.

 

– فاصله فرودگاه بین المللی بندرعباس تا مرکز شهر چقدر است؟

این فرودگاه تا مرکز شهر ۵/۸ کیلومتر فاصله دارد.

 

– بندرعباس دارای چند فرودگاه است؟

تنها داری فرودگاه بین المللی بندر عباس می باشد.