خرید بلیط هواپیما اردبیل به تهران

خرید بلیط هواپیما اردبیل به تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از اردبیل به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران

قیمت بلیط هواپیما اردبیل به تهران بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما اردبیل به تهران را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران ماهان، ایران ایر و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما اردبیل به تهران برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما اردبیل به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما اردبیل به تهران

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از اردبیل به تهران را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما اردبیل به تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی اردبیل به تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر اردبیل به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و بلیط لحظه آخری اردبیل به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز اردبیل به تهران چه روزهایی است؟

پرواز اردبیل به تهران معمولا درتمام روزهای هفته انجام می پذیرد.

 

چه ایرلاین‌هایی از اردبیل به تهران پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط اردبیل تهران ایران ایر، پرواز ماهان اردبیل به تهران ، بلیط هواپیما اردبیل تهران ایران ایر و بلیط پرواز اردبیل به تهران زاگرس برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز اردبیل به تهران

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی اردبیل تا تهران با هواپیما 389 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پروازاردبیل به تهران حدودا یک ساعت میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما اردبیل به تهران چه زمانی است؟

تهران همیشه خوش آب و هوا است اما با این حال، قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران تا حدودی تحت تاثیر آب و هوای تهران قرار دارد. از این رو، بهترین زمان برای خرید پرواز اردبیل تهران، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل، آب و هوای تهران، دلپذیر است و زندگی در این شهر بزرگ و همیشه شلوغ، شکل و روی دیگری به خود می‌گیرد. 

 

بهترین زمان خرید بلیط اردبیل به تهران

اگر دوست دارید که در خلوتی و با هزینه‌ای کم به تهران سفر کنید، فصل تابستان، زمان خوبی برای خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران است . ضمن این که در این موقع از سال، قیمت بلیط اردبیل تهران کمتر از دیگر اوقات سال است و به این صورت می‌توانید ارزان‌ترین پرواز اردبیل تهران را خریداری کنید.

پرواز اردبیل به تهران

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی اردبیل ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

فاصله فرودگاه تهران تا مرکز شهر تهران چقدر است؟

تا میدان انقلاب حدود 30 الی 40 دقیقه می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199

خرید بلیط اردبیل به تهران

معرفی فرودگاه اردبیل

فرودگاه اردبیل یکی از 8 فرودگاه بین المللی در ایران می باشد. این فرودگاه هم از پرواز های داخلی و هم از پروازهای خارجی پشتیبانی می کند. این فرودگاه در قسمت شمال شرقی شهر اردبیل و در فاصله 14 کیلومتری آن واقع شده است. ارتفاع فرودگاه از سطح دریا 1315 متر می باشد.این فرودگاه دارای دو باند پرواز و فرود می باشد.طول این دو باند برابر با 2500 و 3300 متر است. عرض این باند های پرواز 45 متر می باشد و در جهت‌های مختلفی امتداد دارند.به علت وجود مرز مشترکی که استان اردبیل با جمهوری آذربایجان دارد و اینکه به عنوان استانی مرزی محسوب می شود می توان گفت این فرودگاه جزو فرودگاه های مهم کشور به حساب می آید. این فرودگاه مانند دیگر فرودگاه ها دارای خدمات رفاهی مناسب و قابل قبولی می باشد. از این امکانات می توان به غرفه‌های تجاری و خدمات فرودگاهی، شعبات بانک‌ها، خودپرداز ها و رستوران و بوفه اشاره کرد. غرفه ها و خدمات فرودگاهی تجاری موجود در این فرودگاه شامل فروشگاه شاهد، سیستم جامع اطلاع رسانی، میز پاسخگو، اطلاعات پرواز، نماز خانه، واحد اورژانس و خودروی آمبولانس هنگام پرواز می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه اردبیل

پرواز های داخلی این فرودگاه شامل پرواز اردبیل تهران و پرواز اردبیل مشهد و برعکس می باشد. این پرواز ها به صورت هر روزه و در ساعات مختلف انجام می گیرد. پرواز های خارجی این فرودگاه از مقاصد جده و نجف و به صورت برعکس انجام می گیرد. این پرواز ها در روز های به خصوصی انجام می گیرند.

 

اطلاعات فرودگاه اردبیل

آدرس :  اردبیل، فرودگاه بین المللی اردبیل، اداره کل فرودگاهه ای استان اردبیل

مرکز تلفن :  04531458899