urumia

بلیط هواپیما ارومیه

با خرید بلیط هواپیما ارومیه از این شهر دلربا که توسط باغهای زیبای انگور و باغستان های دل نواز سیب محصور شده است و دریاچه ارومیه از مهمترین زیستگاه های پرندگان مهاجر و یکی از جاذبه های طبیعی این شهر محسوب می شود دیدن کنید.

 

پرواز به ارومیه

ارومیه یکی از بزرگ‌ترین شهرهای شمال غربی ایران است و در مرکز استان آذربایجان غربی واقع شده است. ارومیه از یک سمت به کوه های آذربایجان و از سمت دیگر در مجاورت دریاچه ارومیه قرار گرفته است. در اطراف ارومیه کوه هایی به نام قیز قلعه، کوه پنجه سی، جهودها، کوه ماه، چهل مرشهیدان، کوه سیر و کوه علی ایمان وجود دارد. ا اینکه دریاچه‌ باشکوه ارومیه در مقایسه با سال‌های گذشته تا حدی خشک شده است، همچنان یکی از جذاب‌ترین جاهای دیدنی ارومیه به شمار می‌رود.

 

قیمت بلیط هواپیما ارومیه

در خرید آنلاین بلیط هواپیما ارومیه ، ایرلاین هایی هستند که به فروش بلیط هواپیما در این مسیرها می پردازند. بی تردید نوع خدماتی که این شرکت های هوایی در اختیار مسافران خود قرار می دهند، با هم متفاوت است. برای نمونه می توان این تفاوت ها را در کلاس های پروازی گوناگون اعم از بیزینس کلاس و یا اکونومی کلاس دید که تفاوت زیادی را در قیمت بلیط هواپیما به وجود آورده اند.

قیمت بلیط هواپیما استانبول ارومیه

خرید بلیط ارومیه

با سفر به ارومیه به شهر ادیان، دارالنشاط و شهر آب سفر می کنید؛ شهری آمیخته از دین و تاریخ که در کنار هم آمده اند و این بهانه ای است برای دیدن و سیر کردن ارومیه همیشه دیدنی. شهری با داشته های فراوانش از تاریخ و فرهنگ از ورزش و آداب و رسوم سنتی و اسلامی خود که توانسته سالانه توریست های زیادی را به سوی خود جذب کند. آب و هوای بی نظیر و طبیعت شاد و دریاچه شور و پر نمکش از دیگر دلایل عاشق شدن این شهر است.

 

بلیط رفت و برگشت ارومیه

پیشنهاد ما به آن دسته از مسافرانی که قصد دارند آسوده و راحت به ارومیه سفر کنند، خرید بلیط رفت و برگشت ارومیه است. چراکه ممکن است تاریخ سفر شما در روزهای پرترددی مانند نوروز باشد که اغلب بلیط در تاریخ مدنظر مسافر یافت نمی‌شود یا در صورت وجود بلیط، قیمتی بالاتر از حالت معمول دارند.

 

بلیط ارزان و چارتر ارومیه

قیمت بلیط هواپیما از عوامل مختلی متأثر است که شامل شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط هواپیما، کلاس های پروازی و … می شود. برای خرید بلیط ارزان هواپیما ارومیه ، در هنگام جستجو بلیط ها را با هم در شرایط یکسان مقایسه کنید و از ابتدا به دنبال بلیط ارزان هواپیما ارومیه نباشید.

خرید بلیط هواپیما استانبول به ارومیه

بلیط هواپیما لحظه آخری ارومیه

اگرمایل هستید بلیط هواپیما لحظه آخری ارومیه را پیدا کنید، به هیچ عنوان از پروازهای لحظه آخری غافل نشوید. برای این کار فقط کافیست که در بخش رزرو بلیط هواپیما ، مبدا و مقصد سفر و بازه زمانی مورد نظرتان را تعیین کنید.

 

پروازها به ارومیه

فرودگاه ارومیه در حال حاضر از شهر های ایران تنها پرواز های مشهد و تهران را میزبانی میکند.

 

کدام شرکت‌های هواپیمایی به ارومیه پرواز دارند؟

شرکت های هوایی مانند آتا، ایران ایر، آسمان و قشم ایر به مقصد ارومیه پرواز می کند.

 

بهترین زمان سفر به ارومیه

آب و هوای ارومیه به طور میانگین ۱۰ الی ۱۱ درجه است. به این گونه که در تابستان گرم و در زمستان سرد است. بهترین زمان برای سفر به شهر ارومیه در ماه های خرداد، تیر، مرداد، شهریور و مهر است.

 

جاذبه‌ های گردشگری ارومیه

ساختمان شهرداری ارومیه، برج سه گنبد،‌ مسجد جامع ارومیه، کلیسای ننه مریم یا مارت مریم، مدرسه هدایت، بازار قدیم ارومیه، بازار قدیمی دوشابچی خانا، خانه آبگینه یا یخچال دوقوز پله از دیدنی‌های تاریخی و معماری ارومیه هستند. همچنین می‌توانید از موزه‌ ارومیه شامل دو بخش باستان‌شناسی و مردم‌شناسی، مسجد مناره و موزه تاریخ طبیعی ارومیه بازدید کنید.

خرید بلیط کیش به ارومیه

فرودگاه بین المللی ارومیه 

فرودگاه بین‌المللی شهید باکری ارومیه فرودگاهی در شمال غرب ایران و در شمال شهر ارومیه است که در فاصله ی ۱۵ کیلومتری مرکز این شهر قرار دارد. استان آذربایجان غربی با سه کشور همسایه می باشد که این ویژگی باعث شده است که فرودگاه ارومیه جزو اصلی ترین فرودگاه های ایران و مرز هوائی محسوب شود.امکانات فرودگاه شامل: نمازخانه،غرفه های مخصوص خرید، رستوران، فست فود، کافه، دفاتر هواپیمایی داخلی و خارجی، دفاتر اجاره ماشین، دستگاه های خود پرداز بانکی و … می باشد که برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است.

 

 

سؤالات متداول درباره بلیط هواپیما ارومیه

 

– قیمت بلیط ارومیه چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما ارومیه می توانید با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.

 

– بلیط ارزان هواپیما ارومیه چقدر است؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود.

 

– فاصله فرودگاه بین المللی ارومیه تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه ارومیه در فاصله ی ۱۵ کیلومتری از مرکز این شهر قرار گرفته است.

 

– ارومیه دارای چند فرودگاه است؟

فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه تنها فرودگاه شهر ارومیه می باشد.