خرید بلیط هواپیما مشهد به بصره

خرید بلیط هواپیما مشهد به بصره

بَصره بندری تاریخی در بین النهرین سفلی، در ساحل اروندرود و در جنوب شرقی عراق که مهمترین بندر رودخانه‌ای و دومین شهر بزرگ این کشور از جهت وسعت پس از بغداد به شمار می‌آید. این بندر به سبب مجاورت با خلیج فارس از اهمیت اقتصادی، سیاسی و نظامی برخوردار است.بصره بر زمینی جلگه‌ای با خاک‌های رسوبی بنا شده است و ارتفاع آن از سطح دریا ۱ تا ۱/۸۰ متر است. این شهر با نخلستان‌های گسترده احاطه شده است. بصره به سبب داشتن چندین جاذبه تاریخی، سیاحتی و توریستی همچون موزه‌هایی که دارای آثار باستانی مختلف از جمله جواهرات، سکه‌ها و مجسمه‌هایی از دوران ما قبل تاریخ تا قرن هفدهم میلادی هستند، دارای اهمیت است. از جمله آثار ماندگار تاریخی بصره می‌توان به بناهای تاریخی  با معماری منحصر به فرد به نام بقایای «شناشیل البصره»، «دارالاماره»، مناره «الخطوه الاثریه» و کاخ «طالب نجیب» اشاره کرد. این شهر همچنین دارای چندین مسجد قدیمی از جمله: مسجد «الخطوه» که به آن مسجد بزرگ بصره نیز گفته می شود، مسجد «الکواز» در مرکز شهر، مسجد مقام و مسجد «کردلان» که در روستایی با همین نام واقع شده است.

 اگر قصد سفر به بصره را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به بصره از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد بصره

قیمت بلیط هواپیما مشهد بصره بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به بصره را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد بصره ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به بصره برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به بصره

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به بصره

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به بصره را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به بصره را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به بصره در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به بصره

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مشهد به بصره در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اختلاف ساعت مشهد بصره چقدر است؟

ساعت رسمی بصره حدود 30 دقیقه از مشهد عقب‌تر است.

 

پرواز مشهد به بصره چه روزهایی است؟

پروازهای مشهد بصره در روز پنجشنبه انجام می‌شود.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به بصره پرواز دارند؟

در حال حاضر هواپیمایی عراق ایر در مسیر مشهد بصره پرواز دارد. 

 

اطلاعات پرواز مشهد بصره

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی مشهد تا بصره با هواپیما 1269 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز مشهد به بصره حدودا 2 ساعت  میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به بصره چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به بصره در زمستان می باشد چون در این فصل بصره دارای آب و هوایی خنک می باشد و با سفر در این فصل از گرمای بسیاری که در تابستان وجود دارد به دور خواهید ماند.

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به بصره

 معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد بصره ایام غیرمذهبی و تابستان است.

پرواز مشهد بصره

معرفی فرودگاه بصره

فرودگاه بین‌المللی بصره دومین فرودگاه بین‌المللی بزرگ عراق است و در جنوب شهر بصره واقع شده است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه بصره

از جمله پروازهای برقرار در فرودگاه بصره می‌توان به مقاصد دبی، دمشق، قاهره، مشهد، دوحه، بیروت، رشت، سلیمانیه اشاره کرد.

 

فاصله فرودگاه بصره تا مرکز شهر بصره چقدر است؟

فرودگاه بصره 20 کیلومتر از مرکز شهر بصره فاصله دارد.

 

اطلاعات فرودگاه بصره

آدرس : عراق، شهر بصره، فرودگاه بین المللی بصره

 مرکز تلفن : 964 40 886 399900

خرید بلیط مشهد به بصره

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، بصره، استانبول، بغداد، بصره، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، شارجه، قندهار، کابل، نجف، هرات و…

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 05133400001