خرید بلیط هواپیما استانبول به اصفهان

خرید بلیط هواپیما استانبول به اصفهان

 اگر قصد سفر از استانبول به اصفهان را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از استانبول به اصفهان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید لیست پروازهای استانبول به اصفهان را مشاهده و با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

همچنین می توانید از فلایت گیت بلیط هواپیما از اصفهان به استانبول را نیز با بهترین قیمت رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما استانبول اصفهان

قیمت بلیط هواپیما استانبول اصفهان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما استانبول به اصفهان را مشاهده نمایید.

 

 

قیمت و خرید بلیط هواپیما استانبول اصفهان ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

پرواز ترکیش از استانبول به اصفهان

فلایت گیت پروازهای ترکیش از استانبول به اصفهان را در صورت موجود بودن ارائه می دهد. در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما از ترکیه به اصفهان را دارید به راحتی می توانید از سایت فلایت گیت رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما استانبول به اصفهان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

 

قیمت بلیط هواپیما استانبول اصفهان

ارزانترین بلیط هواپیما استانبول به اصفهان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از استانبول به اصفهان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما استانبول به اصفهان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی استانبول به اصفهان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر استانبول به اصفهان

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری استانبول به اصفهان در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز استانبول به اصفهان امشب

برنامه امشب پرواز استانبول اصفهان را در صورت موجود بودن می توانید در قسمت جستجو و لیست پروازها مشاهده کنید.

 

ساعت ورود پرواز استانبول به اصفهان

ساعت ورود پرواز استانبول اصفهان با توجه به برنامه پروازی ایرلاین های مختلف متفاوت است. اما معمولا اکثر پروازها ساعت 3:50 بامداد یا 12:40 بعد از ظهر به زمین می نشینند.

 

 پرواز استانبول به اصفهان چه روزهایی است؟

 پروازهای استانبول اصفهان در روزهای خاص با توجه به ظرفیت مسافران انجام می‌شود.

 

 چه ایرلاین‌هایی از استانبول به اصفهان پرواز دارند؟

در حال حاضر پرواز استانبول به اصفهان توسط ایرلاین های ترکیش ایرلاینز، قطر ایرلاینز، ایژین ایرلاین، فلای دبی و الامارات انجام می شود که فقط هواپیمایی ترکیش ایرلاینز پرواز مستقیم به اصفهان دارد و سایر شرکت ها دارای پرواز مستقیم نیستند.

 

 اطلاعات پرواز استانبول اصفهان

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

 

فاصله هوایی استانبول تا اصفهان

فاصله هوایی استانبول تا اصفهان با هواپیما 2251 کیلومتر میباشد.

 

مدت زمان پرواز استانبول به اصفهان

مدت زمان پرواز استانبول به اصفهان حدودا 4 ساعت میباشد.

 

اختلاف ساعت استانبول اصفهان چقدر است؟

ساعت رسمی استانبول حدود نیم ساعت از اصفهان عقب‌تر است.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما استانبول به اصفهان چه زمانی است؟

 فصول بهار و پاییز (به‌ویژه ماه‌های اردیبهشت و مهر) بهترین زمان سفر به اصفهان محسوب می‌شوند و بسیاری از گردشگران این زمان‌ها را برای سفر انتخاب می‌کنند. 

 

 بهترین زمان خرید بلیط استانبول به اصفهان

فصل زمستان بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان مشهد اصفهان است.

 

معرفی اصفهان

 اصفهان، مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است.این شهر از غرب به خمینی‌شهر، از جنوب به کوه صفه و سپاهان‌شهر، از شمال به شاهین‌شهر و از شرق به دشت سگزی منتهی می‌شود.اصفهان به‌دلیل قرارگیری در منطقه نیمه بیابانی ایران، آب‌وهوای معتدل و خشکی دارد و حداکثر دمای هوا در تابستان به ۳۹ درجه و در زمستان به منفی ۱۸ درجه سانتی‌گراد می‌رسد؛ هرچند این آب‌وهوای کویری بیشتر در مناطق شمالی و شرقی به چشم می‌خورد و بخش‌های جنوبی، خنک‌تر هستند. جاهای دیدنی اصفهان به‌حدی زیاد و متنوع هستند که اغلب از این شهر با عنوان «اصفهان، نصف جهان» یاد می‌کنند. مطمئنا بازدید از این تعداد جاذبه مستلزم برنامه‌ریزی در یک سفر چند روزه است تا بتوانید از مهم‌ترین جاهای تاریخی و فرهنگی و طبیعی اصفهان دیدن کنید.

 

معرفی فرودگاه اصفهان

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان یا فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی، از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور است که در منطقه صفه اصفهان قرار داشت و در سال ۱۳۶۱، در مکان فعلی احداث شد. فرودگاه بین‌المللی اصفهان در شمال شرقی اصفهان، اتوبان شهید دستجردی یا بزرگ‌راه شهرک صنعتی جی است. 

از مزیت‌های این فرودگاه فاصله مناسب آن از اراضی شهری است که از مهم‌ترین نتایج آن می‌توان به عدم ایجاد آلودگی صوتی برای ساکنین شهر اصفهان اشاره کرد. برخی از مقاصد پروازهای این فرودگاه شامل بغداد، نجف، آنتالیا، استانبول، ایروان، تفلیس، دوحه و سن پترزبورگ می‌شود.

 

 فاصله فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر اصفهان چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 31 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه اصفهان

محبوب‌ترین مقاصد اصفهان : شهرهای تهران ، مشهد ، عسلویه، اهواز، استانبول، ساری ‌، کیش، شیراز، دوحه و آبادان هستند. همچنین ۵ فرودگاه تهران، استانبول، کیش، دوحه و دبی پروازهای تجاری به مقصد اصفهان دارند.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد اصفهان

 آدرس: اصفهان، بزرگراه اردستان، بزرگراه چمران، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی

تلفن اطلاعات پرواز : 35275200-031

اطلاعات پرواز کشوری 199

 

فرودگاه استانبول

معرفی فرودگاه استانبول

فرودگاه جدید استانبول زمینی به مساحت تقریبی 76.5 متر مربع، دارای 4 ترمینال با مساحت کل 1.4 متر مربع، 165 پل بوردینگ مسافر، 3 ساختمان فنی، 8 برج کنترل، 6 باند فرودگاه، 16 مسیر تاکسی و یک محوطه‌ی بارگیری به مساحت 6.5 متر مربع با ظرفیت پذیرش 500 هواپیما را شامل می‌‍شود.

 در شمال غربی استانبول، منطقه ی آرناوت کوی (Arnavutköy) واقع شده است و با مناطق مهم شهر مثل میدان تکسیم و هتل های منطقه تکسیم استانبول فاصله 35 کیلومتری دارد.

بخشی‌از امکانات فرودگاه جدید استابول:

 وجود ترمینال‌های مسافربری مختلف که با پیاده‌روی‌های پله‌برقی به هم متصل می‌شوند.

پارکینگ‌های بزرگ با گنجایش هزاران اتوموبیل

بهره‌مندی هر دو ترمینال‌های داخلی و بین‌المللی از امکانات امور مالی و ارتباطات مانند: بانک، خودپرداز، دفاتر پستی و… .

 دارای رستوران‌های مختلف، فست‌فودی‌ها، کافه‌های مدرن و همچنین تمامی امکانات پرینت، فتوکپی، فکس، شارژ تلفن همراه و حتی اینترنت رایگان که 24ساعته در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

 داشتن مراکز و تالارهای کنفرانس بین‌المللی متعدد و مجلل

 امکانات مفیدی برای معلولین و بیماران اعم‌از سرویس‌های بهداشتی با ویلچر، آسانسورهای مناسب و… . از مسافران خواسته می‌شود برای تهیه ویلچر با فرودگاه یا شرکت های هواپیمایی جداگانه هماهنگ کنند. لذا پس‌از رزرو بلیط هواپیما استانبول اقدام به هماهنگی کنید.

امکان استراحت و استحمام در سالن‌های مختلف این فرودگاه که با استراحتگاه‌های هوشمندش خستگی را از تن هر مسافری سلب می‌کند.

دارای یک سیستم چمدان 42 کیلومتری با ظرفیت تحمل تقریبی 30 هزار کیف در ساعت و همچنین خدمات‌های لازم برای حمل چمدان، پی‌گیری امورهای مفقود شدن آن در دفاتر ترمینال، خدمات باربری 24 ساعته و دیگر سرویس‌های موردنیاز در این زمینه.

بهره‌مندی‌ از سالن VIP، اتاق کودک، نگهداری از نوزاد و بیمارستان

یک برج کنترل ترافیک هوایی و همکاری با ده‌ها شرکت‌های هواپیمایی

 

اطلاعات پرواز فرودگاه استانبول

آدرس فرودگاه : ترکیه، استانبول، منطقه آرناووت‌کوی، تیاکدین، خیابان ترمینال، شماره 1

مرکز تلفن : 00904441442